Все складеться!

Фонд «Бджілка»

Сайт благодійного фонду «Бджілка»

Розробили сайт для благодійної організації «Благодійний фонд «Бджілка». Фонд займається благодійною діяльністю в інтересах суспільства або окремих приватних осіб, які потребують у неї, пропагує здоровий образ життя, допомагає багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, сприяє розвитку й збереженню культури.

«Zakopane»

Сайт курорту

Розробили дизайн до сайту «Zakopane». Закопане – гірськолижний курорт, який знаходиться на самому півдні Польщі. Він є своєрідною столицею Польщі, центром її культурного життя. Сайт «Zakopane» призначений для туристів, які збираються відвідати цей курорт.

«Формула успіху»

Сайт PR-агентства PR & BTL агентства

Сайт для PR & BTL агенції «Формула успіху». У 2002 року «Формула успіху» стала першою спеціалізованою агенцією маркетингових сервісів Одеси та Півдня України, а у 2006 року набуло статусу національного оператору та створило мережу представництв у містах-мільйонниках України.

«Гамбрінусфест»

Сайт фестивалю пива, вина і закусок

Промо-сайт пивного фестивалю «Гамбрінусфест». Сайт був розроблений, щоб привернути увагу одеситів до цього заходу. Фестиваль відбувся у середині вересня. На ньому відвідувачі змогли скоштувати різноманітні сорти пива, вина та закусок.

«Lorem-Ipsum»

Сайт освітнього проекту

«Lorem-ipsum»  —  це освітній проект, який створений нашою студією, в межах якого проходять навчальні семінари та тренінги у сфері веб-технологій. Ми запрошуємо зацікавлених людей, а саме головне, професійних спеціалістів, які навчать вас працювати ще краще ніж ви вмієте. На цьому сайті ви зможете першими дізнатися щодо усіх майбутніх заходів.

Компанія «Elmira»

Сайт для взуттєвої компанії

Розробили флеш-сайт для торгової компанії «Elmira», що займається оптовим продажем жіночого взуття. Компанія регулярно приймає участь у всеукраїнських спеціалізованих виставках, у тому числі постійний учасник ART EXPO SHOES та LEATHER AND SHOES. У своєму ринковому сегменті компанія займає одну з домінуючих позицій, завдяки оптимальному співвідношенню ціна/якість на продукцію що реалізується.

 

«Сонант»

Корпоративний сайт

Сайт підприємства «Сонант», яке є найбільшим виробником пінополістиролу у Південному регіоні України. Якість продукції фірми «Сонант» підтверджена сертифікатами й ухвалена Всеукраїнською асоціацією виробників пінопласту, у складі якої ПП «Сонант» знаходиться з 2003 року.

Створення сайтів

Процес створення сайтів сьогодні має тенденцію бути недооціненим з боку багатьох користувачів інтернету. Безумовно, це питання стосується тільки тих користувачів, які зацікавлені не тільки в перегляді інтернет-сайтів, але й хочуть досягти певних цілей за допомогою інтернет-представництва.

Наша компанія пропонує не просто створення сайту за шаблоном, але розробку якісних проектів з індивідуальним характером та неповторною атмосферою для кожного відвідувача. До розробки кожного сайту ми підходимо з усією увагою, необхідною для реалізації інтернет проекту з представницьким обличчям. Розробка сайту - це планування та будування вашого представництва у віртуальному світі інтернету, а в такій нелегкій справі вам напевно знадобиться допомога професіоналів з великим досвідом роботи - такими фахівцями є дизайнери студії "DaVinci".

Дизайн сайту багато в чому залежить від вас, але навіть якщо у вас немає ані найменшого уявлення про те, як буде виглядати ваше інтернет-представництво, ми готові почати роботу із самого початку та разом знайти оптимальні рішення. Головне - пам'ятайте, що дизайн сайтів повинен залучати потенційних відвідувачів, а не тільки задовольняти амбіції свого творця.

Фахівці студії "DaVinci" виконають розробку та створення дизайну для сайтів будь-якої складності в Києві та Одесі. Замовлення сайту зробити просто і швидко, після чого професійні дизайнери негайно приступлять до створення інтернет представництва, яке принесе вам не тільки позитивні емоції, а й істотний прибуток.